<- Přejít zpět
JAPONSKÉ
TAJOMSTVO
MLADOSTI
ODPORÚČANÉ PRE 45+
logo_mission_eclat

MISSION ECLAT

Pokroková
pleťová starostlivosť
pre ženy od 45 rokov,

ktoré trápia viditeľné znaky starnutia, ako sú napríklad: hlboké mimické línie a vrásky, strata mladistvého jasu, elasticity a hustoty. Línia bola inšpirovaná výskumom oceneným Nobelovou cenou, ktorý sa zaoberal molekulami RNA. Podľa tohto výskumu je možné redukovať tie bielkoviny, ktoré sú zodpovedné za rozpad kolagénu a zároveň podporiť tie bielkoviny, ktoré sú zodpovedné za tvorbu kolagénu.

1

Luxusná čistiaca
pleťová pena

s bohatou hustou konzistenciou a jemnou ukľudňujúcou vôňou ruží perfektne odstraňuje všetky nečistoty, najmä vďaka vyživujúcim ingredienciám, ktoré prenikajú pokožkou a navracajú jej zamatovú hebkosť,a perfektný vzhľad.
cena: 3500
Nakupujte teraz
2

Intenzívne hydratačná
pleťová emulzia

s bohatou tekutou konzistenciou, ktorej každá kvapka preniká do najhlbších vrstiev pleti, zanechávajúc tak dlhotrvajúci efekt hydratácie a mladistvého jasu.
cena: 4900
Nakupujte teraz
3

Koncentrované pleťové
sérum

s bohatou konzistenciou, sa ľahko nanáša na pleť, výživné látky prenikajú hlboko do jej vrstiev a spĺňajú potreby zrelej pleti: výživa a zjemnenie
cena: 5900
Nakupujte teraz
4

Denný a nočný
pleťový krém

s bohatým zložením, sa rýchlo vstrebáva a obnovuje perfektný vzhľad pleti a zanecháva za sebou neviditeľný film, ktorý účinne udržiava všetky aktívne zložky z predchádzajúcich krokov.
cena: 4900
Nakupujte teraz

Krém na oblasť
očného okolia a pier

s bohatou krémovou konzistenciou a rýchlim vstrebávaním. Pleti poskytuje vyživujúcu hydratáciu, zlepšuje jej pružnosť, redukuje vzhľad jemných línií v okolí očí a pier a prinavracia svieži oddýchnutý vzhľad.
cena: 4900
Nakupujte teraz
JEDINEČNÝ DOPLNOK JAPONSKÉHO RITUÁLU:

Karboxyterapia s uhlíkovou pleťovou maskou

Doprajte si luxusný zážitok z japonských kúpeľov vďaka jedinečnej uhlíkovej hydratačnej pleťovej maske. Vašej pleti poskytuje okamžitú hladkosť, obnovu a jas a to v pohodlí domova. Nanášajte raz do týždňa po použití čistiacej pleťovej peny a pred použitím hydratačnej emulzie. Na čistú suchú pleť naneste rovnomernú vrstvu pleťovej masky, vyhnite sa oblasti očí a úst - maska začne peniť a zvýši tak svoj objem. Nechajte ju pôsobiť po dobu 10 minút a potom dôkladne opláchnite teplou vodou.
cena: 4900
Nakupujte teraz

Kúpte si
kompletný set

a presvedčte sa,
ako jednotlivé produkty spoločne pracujú
na transformácii vašej pleti!
cena: 19900
Nakupujte teraz
AVONONLINE.AVON.CZ
© 2018. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.