<- Click to go back
JAPONSKÝ
rituál krásy
Tajomstvo každodenného japonského rituálu spočíva vo viacerých úrovniach hydratácie, ktorá začína najľahším a najkoncentrovanejším zložením a končí nanesením krému, ktorý vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu na povrchu pleti.

POZRITE SI TUTORIÁL

Zažite silu
rituálu od Mission

4 kroky denného rituálu starostlivosti o pleť:
1

Jemné
peny

Japonskí experti na pleťovú starostlivosť odporúčajú používať čistiace peny na začiatku rituálu – hneď po odlíčení očí. Extrémne delikátne zloženie efektívne zbavuje všetky nečistoty a pripravuje tak pleť na vyživujúce zložky v nasledujúcich krokoch.
2

Pleťové
emulzie

Intenzívna hydratácia v podobe emulzie je kľúčovým krokom rituálu. Po fázi čistenia, obnovuje optimálne pH pleti a poskytuje intenzívnu hydratáciu. Ako výsledok sa pleť stáva jemnejšou, hladšou a zároveň lepšie absorbuje výživné látky, obsiahnuté v aktívnych zložkách nasledujúcich krokov.
3

Bohaté
séra

Koncentrované vyživujúce zloženie dodá pleti obrovské množstvo aktívnych ingrediencií, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a opravujú poškodenie, ktoré spôsobuje starnutie pleti. Zloženie sér je hustejšie a viac koncentrované než pri emulziách a preto by mali byť aplikované hneď po nanesení emulzií.
4

Pleťové
krémy

Nanesenie pleťového krému je posledným krokom japonského rituálu. Jeho úlohou je nielen intenzívne vyživovať pleť, ale tiež vytvoriť neviditeľnú ochrannú vrstvu, vďaka ktorej všetky výživné látky z predchádzajúcich krokov ostanú v pleti a poskytnú jej všetko potrebné pre udržanie mladistvého vzhľadu.
pozrite si video

Masážne techniky tváre
pre mladistvý jas

AVONONLINE.AVON.SK
© 2018. Všetky práva vyhradené.