<- Click to go back
FILOZOFIA KRÁSY

OBJAVTE TAJOMSTVO JAPONSKEJ
STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Večná mladosť japonských
žien leží v unikátnom rituáli.

Harmónia. Plynutie. Opakovanie. Múdrosť a sila prírody.
To všetko ako inšpirácia Ďalekým východom pre jedinečný rituál určený len Vám a Vašej pleti. Premyslené kroky používania novej pleťovej kozmetiky obohatené o tie najlepšie zložky spracované najmodernejšími technológiami.

Podľahnite volaniu krajiny vychádzajúceho slnka a vstúpte do sveta starostlivosti, kde ste dôležitá Vy. Nie čas. Krok za krokom pre jemnú žiarivú pleť. Zakúste dokonalý pocit rituálu prinášajúci harmóniu a krásu Vám a Vašej pleti. A skutočný vek nikto nespozná.

viac

Mission Y

je odpoveďou na potreby pleti žien po 30-ke, ktoré si všimli prvé znaky starnutia: jemné línie, dehydrovaná a unavená pleť a tiež jej fádny odtieň.
viac

Mission Eclat

je pokročilou odpoveďou na potreby pleti žien po 45-ke, ktoré bojujú s viditeľnými znakmi starnutia, ako sú napríklad: hlboké mimické línie a vrásky, strata mladistvého jasu, elasticity a hustoty.
viac

Ritual

Tajomstvo každodenného japonského rituálu spočíva vo viacerých úrovniach hydratácie, ktorá sa začína najľahším a najviac koncentrovaným zložením a končí nanesením krému, ktorý vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu na povrchu pleti.
AVONONLINE.AVON.SK
© 2018. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.